یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر الیل و النهار
 
 خداوند منان را سپاسگزاریم که در سایه الطاف بیکرانش فرصت تجربه سال جدید دیگری را بر ما ارزانی داشت تا با ابهام از آنچه گذشت ، گام در مسیر صحیح زندگی بگذاریم.
فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو ، کردار نو و تصمیم های نو است و حول سال نو و تولد دوباره طبیعت همواره یادآور تحول به مراحل نیکوتر و برتر است .
 سال 97 را در حالی پشت سر گذاشتیم که با وجود همه سختی ها و تنگناها از جمله تحریم توانستیم با شناسایی نقاط قوت و ضعف ، تهدیدها را به فرصت تبدیل نموده و در راستای اهداف و چشم انداز شرکت فارسیت اهواز گام برداریم.
با عرض تبریک و شادباش فرارسیدن سال نو ، بدینوسیله از تلاش ، همدلی و همراهی یکایک مدیران / روسا/ سرپرستان و کلیه کارکنان محترم که سرمایه اصلی هر سازمان می باشند تشکر و قدردانی نموده و از درگاه حضرت احدیت برای شما عزیزان و خانواده محترمتان بهروزی و توفیق روزافزون آرزومندم .
در آستانه سال جدید از همه شما عزیزان تقاضا دارم با ارتقاء سطح تعلق و تعالی سازمانی ، رعایت قانون و مقررات ، جدا کردن راه پویایی از مسائل سیاسی ، توجه به کرامت انسانی ، سلامت کار و حفظ بیت المال در سایه توجه به ایمنی را به عنوان اصول اولیه کار ، پذیرفته و عملی نماییم.
 
 
                                                                                                       عیسی موسوی
                                                                                               مدیرعامل و عضو هیئت مدیره
 
درحال بارگزاری